en

O firmie

Produkty Blue Way

Fabryka Piasku Blue Way od ponad 30 lat rozwija zasób branży kruszyw dekoracyjnych barwionych ciągle powiększając ofertę o wszelkiego rodzaju i koloru wypełnień dekoracyjnych.

Nasze marki to Fabryka Piasku , Exclusive Stones i  Exotic Stones Poland  - kruszywa ogrodowe.

Oferujemy największy wybór kruszyw dekoracyjnych na świecie , naszą specjalizacją jest produkcja atestowanych powłok ozdobnych na kruszywie specjalizujemy się głównie w barwieniu , co roku zdobywamy nowe atesty oraz uznania jakościowe naszych kruszyw na całym świecie, możemy zaoferować również każdy rodzaj kruszywa naturalnego z jakiejkolwiek kopalni na świecie jesteśmy ekspertami i pasjonatami w branży, oferujemy specjalistyczne rozwiązania oraz rzetelną obsługę.

Nasze barwione kruszywa podlegają specjalistycznej obróbce termicznej i frakcjonowaniu. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością mechaniczną, odpornością na UV oraz pełną powtarzalnością w zakresie frakcji i koloru .Atesty PZH oraz międzynarodowe EUROFINS aprobują nasze produkty do zabaw dla dzieci +3 lat.

Zajmujemy się głównie produkcją lecz ciągle poszerzamy asortyment poprzez sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów ozdobnych krajowych i importowych.

Stawiamy głównie na jakość produktu przy relatywnie niskiej cenie.

Realizujemy indywidualne zamówienia dotyczące kształtu, koloru, oraz opakowania oferowanych przez nas wyrobów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu.